Stronę odwiedziło:
226951
osób
od 20.09.2006

 
Zapraszamy na niezapomniane spływy kajakowe rzeką Drawą
Dodano: 04 lipiec 2014

Zapraszamy na niezapomniane spływy kajakowe rzeką Drawą

Spływy kajakowe  są idealną formą aktywnego spędzania wolnego czasu na łonie natury. Specjalnie dla Państwa jesteśmy w stanie zorganizować na trasie spływu katering, ognisko z pieczeniem kiełbasek, całodniowe imprezy  integracyjne czy okolicznościowe. W zakładce SPŁYWY KAJAKOWE znajdą Państwo informacje na temat organizowanych przez nas wspaniałych spływów kajakowych rzeką Drawą, Korytnicą, Płonią, Iną oraz wiele innych na indywidualne życzenie. Wybrane rzeki  zostały podzielone na trasy tak aby sprostać wymaganiom najwybredniejszych kajakarzy.

 

 

Spływy kajakowe to wspaniała forma aktywnego wypoczynku dla rodziny w gronie najbliższych czy znajomych, to również  idealny pomysł do spotkań dla pracowników firm czy imprez integracyjnych. Wystarczy wybrać interesujący Was odcinek rzeki by zaplanować spływ i dobrze się bawić w gronie bliskich i znajomych. Organizowane przez nas spływy kajakowe  świadczone są na najwyższym poziomie. Jesteśmy pewni, że organizowane przez nas spływy dostarczą  wielu niezapomnianych wrażeń, wszystkim bez względu na płeć, wiek oraz stopień zaawansowania w pływaniu kajakiem.to także przygotowane specjalnie dla Państwa obiekty agroturystyczne oraz pola namiotowe w pełni wyposażone z bogata infrastrukturą.  Położone są w bezpośrednim sąsiedztwie Drawy lub niedalekiej okoloicy. Dla turystów to doskonała baza dla aktywnego i biernego wypoczynku na łonie Pojezierza Drawskiego i nie tylko.


 PROPONUJEMY SPŁYWY:

 

Obcując z naturą będziecie wędrować pośród zieleni lasów, bogatych w zioła łąk oraz kolorowych pól. W dolinach wijących się rzek pośród pachnących miodem wrzosowisk, będziecie mogli  spotkać sarny, jelenie, żubry, dziki, wydry, bobry, żurawie, czaple, orły oraz wiele innych gatunków. Na terenach dorzeczy spotkacie  skarby historii , pozostałości ludzkich osad, stare młyny, bunkry,  zabytkowe spichlerze, drewniane mosty i kapliczki. Wspomnienia z naszych spływów kajakowych na zawsze pozostaną w Waszej pamięci.Zapraszamy www.SplywyDrawa.pl


wstecz
powered by agroCMS
zaprzyjaźnione strony: Agroturystyka | Pojezierze Drawskie