Stronę odwiedziło:
230145
osób
od 20.09.2006

 

WĘDKARSTWO

Nasz sąsiad z szczupakiem 8,60 kgJezioro Lubie cieszy się dobrą sławą u wędkarzy. Jest to jezioro typu sielawowego. Występuje w nim głównie: szczupak, okoń, węgorz, leszcz, płoć, sielawa, lin, wzdręga.
Na jeziorze łowi się przede wszystkim z łodzi. W naszym Gospodarstwie można wypożyczyć 2 łódki wędkarskie (3-osobowa i 4-osobowa). Do łódek tych dysponujemy silnikami elektrycznymi i akumulatorami. Można łowić również prosto z naszego pomostu (doskonale biorą w tym miejscu płocie i okonie).
Polecamy również zimowy połów ryb spod lodu.
Gospodarzem jeziora jest Gospodarstwo Rybackie Sp. z o.o. w Złocieńcu. Informacje o zasadach połowu i opłatach na jeziorach tego Gospodarstwa znajduje się na stronie www.zlocryb.hg.pl.
Wyciąg dotyczący połowu ryb na jeziorze Lubie na 2006r.

Szczupak 8,60 kg z Lubia Szczupak 8,60 kg z LubiaTołpyga 12 kg z jeziora Stawno Tołpyga 12 kg z jeziora
Stawno
Szczupak 5,5 kg Szczupak 5,5 kgSzczupak 2,0 kg Szczupak 2,0 kgPoranna wyprawa na ryby Poranna wyprawa na rybyPiotr w naszej łodzi Piotr w naszej łodziSąsiad i szczupaki z Lubia Sąsiad i szczupaki z LubiaPłocie z jeziora Lubie Płocie z jeziora LubieKoty kradną nasz obiad Koty kradną nasz obiadWieczór na jeziorze Lubie Wieczór na jeziorze LubiePołów płoci spod lodu Połów płoci spod lodu

powered by agroCMS
zaprzyjaźnione strony: Agroturystyka | Pojezierze Drawskie