Stronę odwiedziło:
226950
osób
od 20.09.2006

 

NASZA KUCHNIA

Pieczeń z szynkiKuchnia w naszym Gospodarstwie jest czymś co najczęściej, mile wspominają nasi goście i co przyciąga do nas kolejnych odwiedzających.
Posiłki są elegancko podawane w przestronnej jadalni przy wspólnym, dużym stole (na max. 18 osób). Jest to najprostszy sposób na wzajemne poznanie się gości i miłe spędzenie czasu, niekiedy przy bardzo ciekawych dyskusjach.
Czasami, dla odmiany organizowany jest grill pod wiatą grillową lub biesiada w piwnicy-winiarni połączona z degustacją domowych win i nalewek.
Specjalizujemy się w daniach z ryb, drobiu, różnego rodzaju pieczeniach, sałatkach z świeżych warzyw. Szczególnie chwalone są nasze smaczne zupy min: rosół, fasolowa, ogórkowa, krupnik, grzybowa itp.
W Gospodarstwie mamy własną wędzarnię, w której wędzimy ryby (najczęściej sielawy), oraz czasami szynki i inne wyroby z "świniobicia".
W sezonie letnim gościom urządzamy ogniska połączone z pieczeniem kiełbasek i poczęstunkiem chlebem ze smalczykiem i sławnymi już ogórkami kiszonymi.

Zasadniczo podajemy 2 posiłki dziennie: śniadania (o 9.00) i obiadokolacje (o 17.00).
Dania są nieporcjowane i podawane na wspólnych półmiskach w ilościach "do oporu".W okresie wakacji szkolnych oraz w długie weekendy majowy i Boże Ciało pobyt jest możliwy tylko z wykupionymi posiłkami (śniadania i obiadokolacje).
W pozostałym okresie na życzenie można zamówić śniadania. Opcja z obiadokolacją wymaga dodatkowego uzgodnienia. Nie polecamy pobytu w naszym Gospodarstwie osobom, które planują się odchudzić.

Jadalnia JadalniaBiesiada w piwnicy-winiarni Biesiada w piwnicy-winiarniPiwnica-winiarnia Piwnica-winiarnia Odpoczynek po obiedzie Odpoczynek po obiedzieJadalnia Jadalniasmażona sielawa smażona sielawaSzynki z naszej wędzarni Szynki z naszej wędzarniNasza specjalność - pieczeń Nasza specjalność - pieczeńnasza specjalność: pieczony indyk, brukselka z migdałami, ziemniaczki nasza specjalność: pieczony
indyk, brukselka z migdałami,
ziemniaczki
winiarnia winiarnia śniadanie śniadanieprzed obiadokolacją przed obiadokolacjąobiadokolacja pod wiatą grillową obiadokolacja pod wiatą
grillową

powered by agroCMS
zaprzyjaźnione strony: Agroturystyka | Pojezierze Drawskie