Stronę odwiedziło:
226946
osób
od 20.09.2006

 

ATRAKCJE NA MIEJSCU

Goście wypoczywający w naszym Gospodarstwie mogą skorzystać z licznych atrakcji na miejscu. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zbaw (drewniany domek, piaskownica, hustawki, zjeżdżalnia, ścianka do wspinaczki). W miesiącach V-VIII ustawiamy przed tarasem basem (o średnicy 5m). W zagrodzie znajdują się zwierzęta gospodarskie: koń, kozy, owce, króliki, kury, bażant. Dzieci mogą bawić się z naszymi licznymi kotami i pieskami (białe pudelki miniaturowe).
Do dyspozycji Gości jest świetlica, w której znajduje się stół do bilarda, dart, kino, barek, biblioteczka a dla dzieci przybory do rysowania (kredki, bloki, farby itp) oraz gry planszowe (monopol, warcaby). Goście mogą bezpłatnie korzystać z rowerów, piłek, paletek do badmingtona, stołu do ping ponga, wiatrówki lub łuku.
Za dodatkową opłatą goście mogą również korzystać z naszego mini-spa: sauny, wanny z hydromasażem i łóżka masującego.

W ogrodzie w kilku miejscach ustawione są meble ogrodowe, nieopodal stawu znajduje się wiata grillowa z profesjonalnym grillem do pieczenia prosiaka oraz wędzarnia.
W sadzie natomiast można odpocząć w  zacisznej altanie. Na miejscu znajduje się boisko do siatkówki, krąg na ognisko, grill, i mały zarybiony stawek - w sam raz do nauki wędkowania dla najmłodszych. Chętni mogą również (w wyznaczonym miejscu) sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z wiatrówki. Goście mogą także korzystać z naszej biblioteki (ok. 1000 książek). Na miejscu posiadamy również 16 lekkich, polietylenowych kajaków. Będąc na Pojezierzu Drawskim warto skorzystać ze spływu kajakowego Drawą.Do naszej prywatnej plaży z pomostem oraz wydzielonym bojami brodzikiem do kąpieli dla dzieci nad jeziorem jest 500m. Znajduje się tutaj również krąg na ognisko, wc oraz wiata.

boisko do siatkówki boisko do siatkówki wiata grillowa wiata grillowa w naszym małym stawku są też większe sztuki w naszym małym stawku są
też większe sztuki
altana w sadzie altana w sadzie

powered by agroCMS
zaprzyjaźnione strony: Agroturystyka | Pojezierze Drawskie